BPM berekenen bereken direct gratis de laagst haalbare BPM

088-3450100 Gratis infolijn

  • fotopagina3
  • fotopagina
  • overzicht3nieuw2
  • fotopagina2

Ons Team

Mark Coremans
Importadviseur Europa + niet-EU
E: mark@importautos.nl
T: 088-3450100
Mitchell Schilperoord
Importadviseur Europa + niet-EU
E: mitchell@importautos.nl
T: 088-3450100
Ferry Jongenelen
New Business
Adviseur Autobranche

E: ferry@importautos.nl
T: 088-3450100
Paul van Rijsbergen
BPM-aangifte specialist
E: paul@importautos.nl
T: 088-3450100
Jelle Hopstaken
Importadviseur Europa + niet EU
E: jelle@importautos.nl
T: 088-3450100
André Snoep
Manager logistiek centrum
Werkplaats + logistiek

E: andre@importautos.nl
T: 088-3450100
Leo Verdonk
Afleverings monteur
T: 088-3450100
Mariëtta van Anrooij
Administratie
E: admin@importautos.nl
T: 088-3450100
Marcel van der Genugten
Logistiek / administratief medewerker
E: logistiek@importautos.nl
T: 088-3450100
Mike Soerewijn
Importadviseur Europa
E: mike@importautos.nl
T: 088-3450100
Yildez Prins
Secretariaat
E: info@importautos.nl
T: 088-3450100
Bap Hop
Directie
E: info@importautos.nl
T: 088-3450100

Quote directeur Bap Hop:
“Importautos.nl BV is door mij bedacht en opgericht in oktober 2004. Ik ben al vanaf 1989 actief in de autobranche, gestart als verkoopleider van een Nissan dealerbedrijf. In 1995 de stap naar zelfstandig ondernemer gezet als eigenaar / oprichter van een aantal dealerbedrijven ( Nissan, Chrysler, Dodge, Jeep ). Begin 2004 heb ik de dealerbedrijven verkocht. Na een aantal maanden sabbitacal is het idee voor mijn huidige bedrijf, Importautos.nl BV, geboren, uitgewerkt en eind 2004 van start gegaan. Een ruime ervaring en deskundigheid in de autobranche is dus meer dan aanwezig. 10.000-den autoimporten verder is deze achtergrond plus het enthousiasme van ons team en mij uw basis voor het veilig, betrouwbaar en snel importeren van ook uw auto, camper of motor. Maak kennis met ons team, wij adviseren u graag.”

Ons team helpt u graag bij: BPM berekenen | Import auto | Auto importeren uit Duitsland

Bekijk alle referenties

Waarom Importautos.nl?

  • 8 importadviseurs tot uw beschikking
  • Levering aan huis door heel Nederland
  • Exclusief partner van Autoweek
  • Altijd laagste BPM garantie
  • 12 jaar BPM / auto import ervaring
  • Geen risico, u betaalt ons achteraf

auto verkopen

Importautos.nl is bekend van:

importautos partners
importautos redbull

Aantal geïmporteerde auto's: